fontana-scaled.jpg

Апартмани Фонтана

Рафаиловиќи
Цена од

49

Апартманите „Фонтана“ во Рафаиловиќи се наоѓаат на 150 метри од плажата во Рафаиловиќи, веднаш зад хотелот „Обала“. Апартманите Фонатана во Рафаиловиќи се од 35 до 40 м2 и се состојат од дневна соба (тросед и фотеља на отварање), спална соба (брачен кревет), кујна, тераса , бања / престој до 5 лица /. Апартманите се климатизирани, кабловска телевизија, фен, пегла.

Цени

Наем на апартман 01.04-10.06. и 21.09.-31.10. ---- 49 ЕУ

Наем на апартман 11.06.-30.06. и 01.09.-20.09. ---- 67 ЕУ

Наем на апартман 01.07.-10.07. и 21.08.-31.08. ---- 79 ЕУ

Наем на апартман 11.07.-20.08. ---- 98 ЕУ

Цените се однесуваат на база на днвно изнајмување на апартман.

 

 

 

ПОПУСТИ ЗА ДЕЦА:

 

  • Деца од 2-12 год. Ако користат заедницки кревет имаат попуст 50%

  • Деца od 2-12 год. Ако користат посебен кревет имаат попуст 30%

 

 

 

                               Напомена:

 

  • Туристичка такса и осигурување изнесува 1.5 € по особа/на ден, а деца од 12 години не плаќаат.

Трансфер

На барање

fontana-2.jpg
fontana-3.jpg
fontana-4.jpg